Menu

Kariéra

Prečo práve Dr. Nona?

Zaujal Vás svet produktov a príležitostí Dr. Nona? Chcete sa stať časovo a finančne nezávislým?
Neváhajte a pridajte sa k nám!

Ponúkam Vám príležitosť vstúpiť do tímu, ktorého súčasťou sa môže stať naozaj ktokoľvek s chuťou na sebe tvrdo pracovať, neustále sa osobnostne vzdelávať a pracovať s ľuďmi. Je jedno, či si chcete privyrobiť peniaze, vybudovať si obchodnú kariéru alebo sa stať finančne nezávislým. Dr. Nona je určite pre Vás! Práca je flexibilná a vhodná pre každého, či ste študent, pracujúci, alebo rodič na materskej. Pracovať môžete koľko chcete a budete si samy sebe pánom. Všetko závisí len od Vás a Vašej šikovnosti. V každej fáze Vášho rozvoja Vám ponúkam pomoc a postarám sa o Vaše zaškolenie a vzdelanie tak, aby sme spoločne dosiahli čo najlepšie výsledky. Vysvetlím Vám všetko, čo budete potrebovať pre štart vo Vašich začiatkoch.

Nezabúdajte

Spoločnosť Dr. Nona je celosvetovo uznávanou firmou, ktorej oficiálny zástupcovia dnes pôsobia v Austrálii, Argentíne, Bielorusku, Bulharsku, Gruzínsku, Nemecku, Grécku, Kazachstane, Lotyšsku, Litve, Moldavsku, Poľsku, Rusku, Turkmenistane, Ukrajine, Uzbekistane, Čechách, Slovensku, Maďarsku, Estónsku a USA. Ponúka tak podporu a silného partnera v každej situácii, na každom mieste a za každých okolností.

Podpora

V prípade zájmu o spoluprácu ma neváhajte kontaktovať. Rád Vám poradím, pomôžem a zaškolím. Teším sa na osobné stretnutie a prípadnú možnosť spolupráce možno práve s Vami. Samozrejme, nesmiem opomenúť to najhlavnejšie:

Buďte zdraví, zarábajte peniaze a v neposlednom rade pomáhajte druhým!

nezávislý konzultant Miroslav Gajan