Menu

Dr. Nona

Spoločnosť Dr. Nona International Ltd. bola založená v Izraeli v roku 1994. Je to spoločnosť, ktorá vyrába a predáva preparáty pre obnovu a utuženie zdravia človeka, potravinové doplnky, kozmetické a parfumové výrobky formou viacúrovňového marketingu.
Všetky produkty spoločnosti Dr. Nona International Ltd. majú unikátne zloženie a majú najvyššiu kvalitu. Boli preskúmané a schválené ministerstvom zdravotníctva v Izraeli. Podrobne otestované výrobky Spoločnosti sú distribuované samozrejme aj v ďalších štátoch.
1
Dnes pôsobia oficiálny zástupcovia spoločnosti Dr. Nona International Ltd v Austrálii, Argentíne, Bielorusku, Bulharsku, Gruzínsku, Nemecku, Grécku, Kazachstane, Lotyšsku, Litve, Moldavsku, Poľsku, Rusku, Turkmenistane, Ukrajine, Uzbekistane, Čechách, Slovensku, Maďarsku, Estónsku a USA.

Chod spoločnosti a jej rozvoj riadia po celú dobu dve neoddeliteľné osobnosti. Vedecký výskum a zameranie výrobkov je určovaný Dr. Nonou Kuchinou, ktorá umožnila využívať blahodárne pôsobenie zložiek Mŕtveho Mora v bežných kozmetických produktoch a doplnkoch stravy. Ak nazveme pani Dr. Nonu Kuchinu dušou Spoločnosti, potom prezident Spoločnosti, pán Moshe Shneerson, je jej mozgom. Vďaka jeho talentu a organizačným schopnostiam bol postavený celý systém ponuky a distribúcie produkcie. Pán Shneerson bol v roku 2004 zvolený do funkcie predsedu Rady riaditeľov kontinentálnych sekcií celosvetového židovského kongresu rusky hovoriacich spoločenstiev.

Spoločnosť Dr. Nona International Ltd, úspešne napĺňa svoju základnú filozofiu:
Využiť liečivé pôsobenie prírody v prospech človeka – pomôcť organizmu obnoviť svoje regeneračné schopnosti.